Pomysł na tapete

Paul Coudamy to architekt mieszkający i żyjący w Paryżu słynący z ciekawych i oryginalnych konceptów. Jednym z nich jest biuro "Bears Cave", którego ściany pokryte są kawałkami wyrzuconego i znalezionego drewna.

Pomysł na tapete

Tego typu druki wieloformatowe oferują cały szerego możliwości wystroju naszego wnętrza w jednym i konkretnym stylu. Wybór obrazów jest niemal ,że nieograniczony. Mogą to być niezwykłe krajobrazy, wschody lub zachody słońca, mogą to być też zdjęcia naszej rodziny. Co tylko nam się spodoba.

Pomysł na tapete

Z takim kalendarzem ciężko będzie przegapić nam jakąś datę. Bardzo ciekawy projekt duńskiego projektanta Christiaana Postmy.

Pomysł na tapete

Nie umiesz zdecydować się, który kolor farby z próbnika wybrać? Umieść na ścianie cały próbnik. Za każdym razem przed zaśnięciem, będziesz mógł wybierać inny kolor.

Pomysł na tapete

To w zasadzie nie tapeta, ale mimo to jest to jeden z ciekawszych pomysłów na dekoracje ściany. Jedyne czego nam potrzeba to kilka czarnych markerów. Dzięki nim wymalujemy wszystko co nam potrzebne - kominki, szafki, regały, schody, książki....

Pomysł na tapete

Świecąca tapeta od Jonas Samson, czyli połączenie designu z nowoczesną technologią. Efekt - robi wrażenie.

Pomysł na tapete

Karteczkowy zawrót głowy. Ciekawy pomysł wykorzystania karteczek biurowych zaproponowała designerka Duncan Wilson. Tylko co, jak zrobimy przeciąg? Karteczki na pewno się nie odkleją?

Pomysł na tapete

A to już projekt naszej Polki - Maji Ganszyniec. Dość ciekawa idea jak połączyć funkcjonalność z designem.Dobre rozwiązanie dla osób mających mnóstwo rzeczy w łazienkach z którymi nie bardzo wiedzą co zrobić.

Pomysł na tapete

A to już projekt szwedzkiej graficzki i designerki Lisy Bengtsson nazwany "the family", czyli rodzina.Nieco nostalgicznie i w stylu retro, ale zarazem bardzo stylowo.